Clubrecords


Clubrecords niet beschikbaar op dit toestel.

Heren - korte baan

Vrije slag Afstand Jaar Tijd Naam Datum Plaats
  50m >11j 29.79 Surgeloose Owen 06.11.2010 Wachtebeke
  50m 12j 27.62 Moore Matthias 27.12.2009 Wachtebeke
  50m 13j 26.40 Colpaert Kenzo 06.11.2010 Wachtebeke
  50m 14j 25.18 Colpaert Kenzo 05.11.2011 Wachtebeke
  50m 15j 24.23 Vandevelde Axel 18.11.2006 Wachtebeke
  50m 16j 23.74 Roete Jonas 27.10.2013 Gent
  50m 17j 23.10 Verreth Noah 13.11.2022 Leuven
  50m 18j 23.10 Vandevelde Axel 08.02.2009 Bonn (GER)
  50m 19j+ 22.39 De Wilde Gilles 09.11.2014 Gent
             
  100m >11j 1:06.14 Moore Matthias 28.12.2008 Sint-Niklaas
  100m 12j 1:00.17 Moore Matthias 27.12.2009 Sint-Niklaas
  100m 13j 56.77 Deolet Timothy 08.11.2008 Wachtebeke
  100m 14j 54.82 Colpaert Kenzo 05.11.2011 Wachtebeke
  100m 15j 52.43 Vandevelde Axel 18.11.2006 Wachtebeke
  100m 16j 50.71 Deolet Timothy 11.11.2011 Wachtebeke
  100m 17j 50.36 Vandevelde Axel 15.11.2008 Wachtebeke
  100m 18j 49.70 Vandevelde Axel 08.02.2009 Bonn (GER)
  100m 19j+ 49.04 Deolet Timothy 18.05.2014 Gent
             
  200m >11j 2:21.88 Thonon Matisse 26.12.2022 Kortrijk
  200m 12j 2:11.97 Moore Matthias 07.11.2009 Wachtebeke
  200m 13j 2:05.75 David Loeka 26.11.2016 Bonn (GER)
  200m 14j 1:58.84 David Loeka 25.11.2017 Bonn (GER)
  200m 15j 1:55.79 David Loeka 24.11.2018 Bonn (GER)
  200m 16j 1:49.35 Deolet Timothy 20.11.2011 Wachtebeke
  200m 17j 1:48.98 Vandevelde Axel 15.11.2008 Wachtebeke
  200m 18j 1:47.74 Vandevelde Axel 07.02.2009 Bonn (GER)
  200m 19j+ 1:45.20 Surgeloose Glenn 14.11.2009 Wachtebeke
             
  400m >11j 4:56.52 Van Hecke Warre 23.11.2018 Bonn (GER)
  400m 12j 4:36.25 David Loeka 27.11.2015 Bonn (GER)
  400m 13j 4:20.62 Deolet Timothy 08.11.2008 Wachtebeke
  400m 14j 4:10.48 David Loeka 24.11.2017 Bonn (GER)
  400m 15j 4:03.06 David Loeka 24.11.2018 Bonn (GER)
  400m 16j 3:54.67 Deolet Timothy 19.11.2011 Wachtebeke
  400m 17j 3:53.02 Vandevelde Axel 15.11.2008 Wachtebeke
  400m 18j 3:48.53 Vandevelde Axel 14.11.2009 Wachtebeke
  400m 19j+ 3:45.19 Surgeloose Glenn 14.11.2009 Wachtebeke

 

           
  800m >11j 10:15.89 Van Hecke Warre 04.11.2018 Eeklo
  800m 12j 9:57.48 Wulfancke Oliver 28.11.2021 Eeklo
  800m 13j 9:15.17 Schepens Andreas 11.11.2012 Gent
  800m 14j 9:02.10 De Bie Lorenzo 11.11.2012 Gent
  800m 15j 8:39.96 David Loeka 04.11.2018 Eeklo
  800m 16j 8:11.70 Martens Noah 13.11.2016 Brugge
  800m 17j 8:13.09 Martens Noah 20.10.2017 Amsterdam (NED)
  800m 18j 8:30.47 Wielandt Pieter 30.10.2011 Eeklo
  800m 19j+ 8:24.16 Loones Matthias 12.10.2017 Gent
             
  1500m >11j 20:00.20 Martens Noah 03.12.2011 Mol
  1500m 12j 18:40.60 Wulfancke Oliver 28.11.2021 Eeklo
  1500m 13j 17:21.92 Schepens Andreas 11.11.2012 Gent
  1500m 14j 17:07.44 Moore Matthias 06.06.2011 Eeklo
  1500m 15j 16:16.06 David Loeka 04.11.2018 Eeklo
  1500m 16j 15:21.32 Martens Noah 13.11.2016 Brugge
  1500m 17j 15:35.54 Martens Noah 20.10.2017 Amsterdam (NED)
  1500m 18j 16:08.36 Loones Matthias 15.11.2015 Gent
  1500m 19j+ 15:48.69 Loones Matthias 10.11.2019 Gent
             
Rugslag Afstand Jaar Tijd Naam Datum Plaats
  50m >11j 33.96 Thonon Matisse  15.10.2022 Eeklo
  50m 12j 32.87 Claeys Oscar 25.11.2016 Bonn (GER)
  50m 13j 30.53 De Bie Lorenzo 05.11.2011 Wachtebeke
  50m 14j 29.34 De Bie Lorenzo 02.12.2012 Bonn (GER)
  50m 15j 27.92 Adams Lucas 22;11;2019 Bonn (GER)
  50m 16j 26.86 Verreth Noah 14.11.2021 Leuven
  50m 17j 25.91 Verreth Noah 13.11.2022 Leuven
  50m 18j 25;96 Helderweirt Sander 14.11.2009 Wachtebeke
  50m 19j+ 24.90 Helderweirt Sander 20.11.2011 Wachtebeke
             
  100m >11j 1:11.47 Thonon Matisse 19.11.2022 Hasselt
  100m 12j 1:09.83 Claeys Oscar 26.11.2016 Bonn (GER)
  100m 13j 1:05.95 Claeys Oscar 05.11.2017 Brugge
  100m 14j 1.02.34 De Bie Lorenzo 13.10.2012 Gent
  100m 15j 1:00.32 Adams Lucas 09.11.2019 Gent
  100m 16j 58.12 Verreth Noah 13.11.2021 Leuven
  100m 17j 55.65 Verreth Noah 12.11.2022 Leuven
  100m 18j 55.93 Helderweirt Sander 14.11.2009 Wachtebeke
  100m 19j+ 53.81 Helderweirt Sander 10.12.2011 Bonn (GER)
             
  200m >11j 2:44.26 Claeys Arthur 25.04.2013 Tielt
  200m 12j 2:28.82 Claeys Oscar 27.11.2016 Bonn (GER)
  200m 13j 2:22.54 Adams Lucas 26.11.2017 Bonn (GER)
  200m 14j 2:13.43 De Bie Lorenzo 29.12.2021 Sint-Niklaas
  200m 15j 2:12.38 Adams Lucas 24.11.2019 Bonn (GER)
  200m 16j 2:05.81 Martens Noah 23.10.2016 Gent
  200m 17j 2:04.70 Verreth Noah 13.11.2022 Leuven
  200m 18j 2:01.28 Wielandt Pieter 20.11.2011 Wachtebeke
  200m 19j+ 1:57.64 Helderweirt Sander 10.12.2011 Bonn (GER)
             
Schoolslag Afstand Jaar Tijd Naam Datum Plaats
  50m >11j 39.37 Moore Matthias 09.11.2008 Wachtebeke
  50m 12j 37.17 Van Hee Sebastiaan  06.11.2010 Wachtebeke
  50m 13j 33.94  Demey Patrick Jr. 09.11.2008 Wachtebeke
  50m 14j 32.16 Verheyen Jens 17.11.2007 Wachtebeke
  50m 15j 31.68 Verheyen Jens 15.11.2008 Wachtebeke
  50m 16j 30.00 Verheyen Jens 14.11.2009 Wachtebeke
  50m 17j 29.62 De Meyer Diego 30.11.2012 Bonn (GER)
  50m 18j 28.93 Huyghelier Loek 12/11/2022 Leuven
  50m 19j+ 28.67 Deolet Timothy 15.02.2015 Geel
             
  100m >11j 1:23.70 Thonon Matisse 19/11/2022 Hasselt
  100m 12j 1:19.25 Moore Matthias 27.12.2009 Sint-Niklaas
  100m 13j 1:14.03 Van Hee Sebastiaan  11.11.2011 Wachtebeke
  100m 14j 1:10.23 Verheyen Jens 24.11.2007 Nijlen
  100m 15j 1:07.92 Decuyper Brecht 27.11.2015 Bonn (GER)
  100m 16j 1:05.27 Verheyen Jens 14.11.2009 Wachtebeke
  100m 17j 1:03.88 Deolet Timothy 30.09.2012 Tournai
  100m 18j 1:03.16 De Meyer Diego 30.11.2013 Bonn (GER)
  100m 19j+ 1:01.63 De Wulf Philippe 20.11.2002 Saint-Dizier (FRA)
             
  200m >11j 3:10.39 Moore Matthias 09.11.2008 Wachtebeke
  200m 12j 2:51.25 Bonne Bart 06.11.2010 Wachtebeke
  200m 13j 2:36.82 Bonne Bart 29.12.2011 Sint-Niklaas
  200m 14j 2:34.51 Claeys Arthur 27.11.2016 Bonn (GER)
  200m 15j 2:24.29 Decuyper Brecht 29.11.2015 Bonn (GER)
  200m 16j 2:22.07 De Meyer Diego 19.11.2011 Wachtebeke
  200m 17j 2:22.38 De Meyer Diego 04.11.2012 Gent
  200m 18j 2:21.54 Lasoen Sam 20.11.2004 Wachtebeke
  200m 19j+ 2:12.99 De Wulf Philippe 21.11.2001 Saint-Dizier (FRA)
             
Vlinderslag Afstand Jaar Tijd Naam Datum Plaats
  50m >11j 34.34  Surgeloose Owen  06.11.2010 Wachtebeke
  50m 12j 31.96 Hillaert Wout 27.10.2019 Gent
  50m 13j 29.13 Deolet Timothy 09.11.2008 Wachtebeke
  50m 14j 27.28 Deolet Timothy 07.11.2009 Wachtebeke
  50m 15j 26.80 Buseyne Stijn 20.11.2004 Wachtebeke
  50m 16j 25.67 Verreth Noah 17.10.2021 Temse
  50m 17j 25.25 Verreth Noah 22.10.2022 Gent
  50m 18j 24.56 De Wilde Gilles 15.11.2008 Wachtebeke
  50m 19j+ 23.34 De Wilde Gilles 09.11.2013 Gent
             
  100m >11j 1:18.50 Hillaert Wout 14.10.2018 Lokeren
  100m 12j 1:11.97  Hillaert Wout 26.10.2019 Gent
  100m 13j 1:06.66 Struyvelt Arne 07.11.2021 Kortrijk
  100m 14j 1:01.00 Deolet Timothy 21.11.2009 Nijlen
  100m 15j 59.43 Buseyne Stijn 20.11.2004 Wachtebeke
  100m 16j 56.89 Deolet Timothy 11.11.2011 Wachtebeke
  100m 17j 56.66 Leroux Jef 24.11.2019 Bonn (GER)
  100m 18j 55.37 De Wilde Gilles 15.11.2008 Wachtebeke
  100m 19j+ 52.23 De Wilde Gilles 09.11.2014 Wachtebeke
             
  200m >11j 3;07.65 Hillaert Wout 24.11.2018 Bonn (GER)
  200m 12j 2;40.37 Hillaert Wout 23.11.2019 Bonn (GER)
  200m 13j 2;28.41 Dujardin Guillaume 28.11.2015 Bonn (GER)
  200m 14j 2;16.89 Deolet Timothy 07.11.2009 Wachtebeke
  200m 15j 2;12.91 Buseyne Stijn 20.11.2004 Wachtebeke
  200m 16j 2:10.65 Buseyne Stijn 12.02.2005 Bonn (GER)
  200m 17j 2:06.32 Buseyne Stijn 18.11.2006 Wachtebeke
  200m 18j 2:07.31 Buseyne Stijn 09.02.2007 Bonn (GER)
  200m 19j+ 2:03.43  Anis Rami 12.11.2016 Brugge
             
Wisselslag Afstand Jaar Tijd Naam Datum Plaats
  100m >11j 1.19.18  Surgeloose Owen  17.10.2010  Sint-Niklaas 
  100m 12j 1.13.13  Dujardin Guillaume  30.11.2012 Bonn (GER)
  100m 13j 1.08.76 Gantois Olivier 28.11.2015 Bonn (GER)
  100m 14j 1.04.21 Dujardin Guillaume 26.11.2016 Bonn (GER)
  100m 15j 1.02.02 Deolet Timothy 17.10.2010 Sint-Niklaas 
  100m 16j 59.82 Deolet Timothy 11.04.2011 Sint-Niklaas 
  100m 17j 57.00 Verreth Noah 12.11.2022 Leuven
  100m 18j 58.44 Surgeloose Owen  11.11.2017 Gent
  100m 19j+ 54.04 Surgeloose Glenn 14.11.2009 Wachtebeke
             
  200m >11j 2:37.32  Thonon Matisse 19.11.2022 Hasselt
  200m 12j 2:34.13 Moore Matthias 07.11.2009 Wachtebeke
  200m 13j 2:23.25 Deolet Timothy 09.11.2008 Wachtebeke
  200m 14j 2:15.34 Deolet Timothy 07.11.2009 Wachtebeke
  200m 15j 2:13.78 Decuyper Brecht 27.11.2015 Bonn (GER)
  200m 16j 2:05.86 Martens Noah 13.11.2016 Brugge
  200m 17j 2:03.32 Deolet Timothy 11.11.2012 Gent
  200m 18j 2:05.35  Wielandt Pieter 10.12.2011 Bonn (GER)
  200m 19j+ 1:59.68 Surgeloose Glenn  21.11.2010 Wachtebeke
             
  400m >11j 6:00.39  Schepens Andreas 24.10.2010 Sint-Niklaas 
  400m 12j 5:27.55 Deolet Timothy 29.12.2007 Sint-Niklaas 
  400m 13j 5:05.16  Dujardin Guillaume 29.11.2015 Bonn (GER)
  400m 14j 4:50.51 Decuyper Brecht 29.11.2014 Bonn (GER)
  400m 15j 4:41.46 Decuyper Brecht 29.11.2015 Bonn (GER)
  400m 16j 4:39.45 Dujardin Guillaume 25.11.2018 Bonn (GER)
  400m 17j 4:33.28 Deolet Timothy 29.12.2012 Sint-Niklaas 
  400m 18j 4:28.95 Wielandt Pieter 19.11.2011 Wachtebeke
  400m 19j+ 4:27.93 Deolet Timothy 27.12.2014 Sint-Niklaas 
Aflossing Afstand Jaar Tijd Naam Datum Plaats
  4x50m vs OPEN        
             
  4x100 vs OPEN        
             
  4x50 ws OPEN        
             
  4x100 ws OPEN        

Heren - lange baan

Vrije slag Afstand Jaar Tijd Naam Datum Plaats
  50m >11j 31.59 Beirens Emiel 22.04.2011  Antwerpen 
  50m 12j 29.52 David Loeka 19.04.2015 Antwerpen
  50m 13j 27.17  Moore Matthias 23.07.2010 Antwerpen
  50m 14j 26.10 Deolet Timothy 31.07.2009 Molenbeek
  50m 15j 24.74 Roete Jonas 27.07.2012 Antwerpen
  50m 16j 24.34 Roete Jonas 26.07.2013 Antwerpen
  50m 17j 23.83 Roete Jonas 26.04.2014 Antwerpen
  50m 18j 23.29 Deolet Timothy 19.01.2013 Antwerpen
  50m 19j+ 23.18 De Wilde Gilles 19.01.2013  Antwerpen
             
  100m >11j 1:06.75  Surgeloose Owen 23.07.2010 Antwerpen
  100m 12j 1:01.78 Moore Matthias 11.11.2009 Molenbeek
  100m 13j 58.07 Deolet Timothy 11.11.2008 Moeskroen
  100m 14j 56.06 Deolet Timothy 31.11.2009 Molenbeek
  100m 15j 53.58 Deolet Timothy 13.11.2010 Antwerpen
  100m 16j 53.06 Deolet Timothy 30.40.2011 Antwerpen
  100m 17j 51.19 Deolet Timothy 28.07.2012 Antwerpen
  100m 18j 50.64 Deolet Timothy 19.05.2013 Antwerpen
  100m 19j+ 50.09 Surgeloose Glenn 21.01.2011 Antwerpen
             
  200m >11j 2:29.99  Van Hecke Warre 05.05.2018 Gent
  200m 12j 2:20.84 Van Hecke Warre 17.11.2019 Oostende
  200m 13j 2:08.73 Moore Matthias 25.07.2020 Antwerpen
  200m 14j 2:02.11 Deolet Timothy 28.07.2009 Molenbeek
  200m 15j 1:56.75 Deolet Timothy 01.08.2010 Antwerpen
  200m 16j 1:55.33 Vandevelde Axel 27.07.2007 Beograd (SER)
  200m 17j 1:52.21  Deolet Timothy 29.07.2012 Antwerpen
  200m 18j 1:50.24 Vandevelde Axel 01.05.2009 Antwerpen
  200m 19j+ 1:48.29 Surgeloose Glenn 11.08.2010 Budapest (HUN)
             
  400m >11j 5:05.39 Goethals Matthis 21.07.2017 Genk
  400m 12j 4:46.17  Deolet Timothy 26.07.2007 Mol
  400m 13j 4:32.50 Schepens Andreas 20.07.2021  Genk
  400m 14j 4:17.08 Deolet Timothy 31.07.2009 Molenbeek
  400m 15j 4:10.87 Deolet Timothy 30.07.2010 Antwerpen
  400m 16j 4:05.81 Martens Noah 29.07.2016 Antwerpen
  400m 17j 3:59.15 Martens Noah 28.07.2017 Antwerpen
  400m 18j 4:01.15 Vandevelde Axel 06.03.2009 Wachtebeke
  400m 19j+ 3:54.76  Surgeloose Glenn 15.01.2011 Antwerpen
             
  800m >11j 11:09.53  Schepens Andreas 01.11.2010  Aalst
  800m 12j 10:19.50 Van Hecke Warre 19.01.2019 Antwerpen
  800m 13j 9:29.84 Deolet Timothy 25.07.2008 Antwerpen
  800m 14j 9:03.37 Deolet Timothy 28.07.2009 Molenbeek
  800m 15j 9:07.23 Deolet Timothy 05.03.2010 Wachtebeke
  800m 16j 8:35.57 Martens Noah 28.02.2016 Antwerpen
  800m 17j 8:16.85 Martens Noah 28.04.2017 Amiens (FRA)
  800m 18j 8:38.54 Loones Matthias 17.05.2015 Antwerpen
  800m 19j+ 8:34.82 Loones Matthias 24.02.2017 Antwerpen
             
  1500m >11j 21:38.88  Van Hecke Warre 05.05.2018  Gent
  1500m 12j 19:35.63 Van Hecke Warre 06.04.2019 Gent
  1500m 13j 17:53.18 Schepens Andreas 21.07.2012 Genk
  1500m 14j 17:01.75  Deolet Timothy 28.07.2009 Molenbeek
  1500m 15j 17:03.79 Deolet Timothy 05.03.2010 Wachtebeke
  1500m 16j 16:01.12 Martens Noah 27.05.2016 Antwerpen
  1500m 17j 15:49.94 Martens Noah 29.06.2017 Netanya (ISR)
  1500m 18j 16:32.67 De Baets Thomas 13.01.2007 Antwerpen
  1500m 19j+ 16:15.51 Loones Matthias 29.07.2017 Antwerpen
             
Rugslag Afstand Jaar Tijd Naam Datum Plaats
  50m >11j 40.72  Spanhove Lennert  05.05.2005  Oostende 
  50m 12j 37.57 Goethals Timon 11.10.2009 Aalst
  50m 13j 34.67 De Vriendt Karel 16.05.2007 Oostende 
  50m 14j 31.14 De Bie Lorenzo 10.02.2012 Bethune (FRA) 
  50m 15j 29.67 Verreth Noah 07.03.2020 Eindhoven (NED) 
  50m 16j 28.20 Adams Lucas 19.01.2020 Antwerpen
  50m 17j 27.08 Verreth Noah 26.02.2022 Antwerpen
NEW 50m 18j 26.55 Verreth Noah 22.01.2023 Antwerpen
  50m 19j+ 26.08  Helderweirt Sander 28.07.2012 Antwerpen
             
  100m >11j 1:15.97  Thonon Matisse 22.07.2022 Genk
NEW 100m 12j 1:11.88  Thonon Matisse 29.01.2023 Antwerpen
  100m 13j 1:09.16 De Bie Lorenzo 24.07.2011  Mol
  100m 14j 1:05.02 De Bie Lorenzo 22.08.2012 Genk
  100m 15j 1:03.43 De Bie Lorenzo 28.04.2013 Antwerpen
  100m 16j 1:00.92 Verreth Noah 01.08.2021 Antwerpen
  100m 17j  57.87 Verreth Noah 23.04.2022 Antwerpen
NEW 100m 18j 56.88 Verreth Noah 21.01.2023 Antwerpen
  100m 19j+ 56.07 Helderweirt Sander  17.03.2012 Antwerpen
             
  200m >11j 2:55.00  Spanhove Lennert 05.05.2005  Oostende 
  200m 12j 2:45.68  Deolet Timothy 20.04.2007 Antwerpen
  200m 13j 2:26.34 De Bie Lorenzo 22.07.2011 Mol
  200m 14j 2:19.60 Adams Lucas 20.07.2018 Charleroi
  200m 15j 2:15.84 De Bie Lorenzo 03.02.2013 Seraing
  200m 16j 2:12.31 Martens Noah 28.02.2016 Antwerpen
  200m 17j 2:10.37 Martens Noah 28.07.2017 Antwerpen
NEW 200m 18j 2:11.58 Verreth Noah 22.01.2023 Antwerpen
  200m 19j+ 2:01.84 Helderweirt Sander  29.07.2011 Antwerpen
             
Schoolslag Afstand Jaar Tijd Naam Datum Plaats
  50m >11j 42:83  Deolet Timothy  11.11.2006  Wachtebeke 
  50m 12j 38.39 Bonne Tom 05.06.2005 Oostende
  50m 13j 35.89  Moore Matthias 05.03.2010 Wachtebeke
  50m 14j 33.85 Van Waes Bram  22.07.2004 Antwerpen
  50m 15j 31.98 Verheyen Jens 25.07.2008 Antwerpen
  50m 16j 31.00 Verheyen Jens 09.01.2009 Antwerpen
  50m 17j 29.60 Verheyen Jens 14.05.2010 Antwerpen
  50m 18j 29.95 De Meyer Diego 18.05.2013 Antwerpen
  50m 19j+ 29.47 Deolet Timothy 21.02.2020  Antwerpen
             
  100m >11j 1:29.73  Deolet Timothy 11.11.2006 Wachtebeke
  100m 12j 1:18.99 Leman Thomas 18.07.2014  Charleroi
  100m 13j 1:14.92 Leman Thomas 18.07.2015 Genk
  100m 14j 1:12.11 Verheyen Jens 10.11.2007 Antwerpen
  100m 15j 1:09.48 Verheyen Jens 25.07.2008 Antwerpen
  100m 16j 1:07.29 Verheyen Jens 09.01.2009 Antwerpen
  100m 17j 1:05.49 Verheyen Jens 31.07.2010 Antwerpen
  100m 18j 1:05.75 Lasoen Sam 06.03.2004 Antwerpen
  100m 19j+ 1:05.06 Balliu Bjorn 09.01.2009  Antwerpen
             
  200m >11j 3:20.42 Martens Leonard  01.05.2016  Gent
  200m 12j 3:00.30 Bonne Bart 23.04.2010 Antwerpen
  200m 13j 2:44.25 Leman Thomas 19.07.2015 Genk
  200m 14j 2:40.00 Vandevelde Axel 28.07.2005  Antwerpen
  200m 15j 2:33.25 De Baets Thomas 22.07.2004 Antwerpen
  200m 16j 2:28.59 De Baets Thomas 29.07.2005 Antwerpen
  200m 17j 2:25.87 De Meyer Diego 29.07.2012 Antwerpen
  200m 18j 2:24.02 De Meyer Diego 19.05.2013 Antwerpen
  200m 19j+ 2:19.82 Balliu Bjorn 01.05.2009 Antwerpen
             
Vlinderslag Afstand Jaar Tijd Naam Datum Plaats
  50m >11j 34.36  Surgeloose Owen  31.01.2010  Wachtebeke 
  50m 12j 33.10  Deolet Timothy 20.04.2007 Antwerpen
  50m 13j 30.72 Moore Matthias 05.04.2010 Wachtebeke 
  50m 14j 28.41 Struyvelt Arne 08.04.2022 Antwerpen
  50m 15j 26.92 Buseyne Stijn 22.07.2004 Antwerpen
  50m 16j 26.01 Buseyne Stijn 29.07.2005 Antwerpen
  50m 17j 25.19 Verreth Noah 27.02.2022 Antwerpen
  50m 18j 25.76 Buseyne Stijn 02.08.2007 Antwerpen
  50m 19j+ 23.86  De Wilde Gilles 09.05.2015 Antwerpen
             
  100m >11j 1:21.32  Deolet Timothy 27.07.2006  Charleroi
  100m 12j 1:13.04 Deolet Timothy 10.11.2007 Antwerpen
  100m 13j 1:07.60 Struyvelt Arne 01.08.2021 Antwerpen
  100m 14j 1:02.63 Deolet Timothy 11.11.2009 Molenbeek
  100m 15j 59.29 Buseyne Stijn 29.07.2004 Charleroi
  100m 16j 57.91 Buseyne Stijn 29.07.2005 Antwerpen
  100m 17j 56.99 Verreth Noah 27.05.2022 Oostende
  100m 18j 57.13 Buseyne Stijn 14.01.2007 Antwerpen
  100m 19j+ 52.95 Surgeloose Glenn 13.08.2010  Budapest (HUN) 
             
  200m >11j 3:24.48  Hillaert Wout 06.05.2018  Gent
  200m 12j 3:06.68 Criel Alvaro Nesta 01.05.2016 Gent
  200m 13j 2:37.31  Hillaert Wout 09.02.2020 Antwerpen
  200m 14j 2:20.32 Deolet Timothy 28.07.2009 Molenbeek
  200m 15j 2:14.27 Deolet Timothy 16.01.2010 Antwerpen
  200m 16j 2:12.40 Buseyne Stijn 04.08.2005 Antwerpen
  200m 17j 2:07.88 Buseyne Stijn 03.08.2006 Charleroi
  200m 18j 2:08.07 Buseyne Stijn 13.01.2007 Antwerpen
  200m 19j+ 2:00.76 Surgeloose Glenn 14.05.2010 Antwerpen
             
Wisselslag Afstand Jaar Tijd Naam Datum Plaats
  200m >11j 2:44.80 Thonon Matisse 23.07.2022  Genk
NEW 200m 12j 2:37.95 Thonon Matisse 28.01.2023 Antwerpen
  200m 13j 2:28.24 Moore Matthias 23.07.2010 Antwerpen
  200m 14j 2:20.89 Deolet Timothy 31.07.2009 Molenbeek
  200m 15j 2:18.96 Vandevelde Axel 27.07.2006 Charleroi
  200m 16j 2:10.33 Martens Noah 17.12.2016 Amsterdam (NED)
  200m 17j 2:06.07 Deolet Timothy 27.07.2012 Antwerpen
  200m 18j 2:06.07 Deolet Timothy 26.07.2013 Antwerpen
  200m 19j+ 2:05.28 Deolet Timothy   Antwerpen
             
  400m >11j 6:16.86  Goethals Timon 12.04.2008  Molenbeek
  400m 12j 5:57.48 Van Erum Arne 25.07.2008  Antwerpen
  400m 13j 5:18.48 Schepens Andreas  22.07.2012 Genk
  400m 14j 5:00.77 Schepens Andreas 21.07.2013 Genk
  400m 15j 4:51.18 Decuyper Brecht 26.07.2015 Charleroi
  400m 16j 4:38.94 Martens Noah 31.07.2016 Antwerpen
  400m 17j 4:31.90 Martens Noah 24.02.2017 Antwerpen
  400m 18j 4:45.71 De Muynck Noah 26.01.2014 Antwerpen
  400m 19j+ 4:37.91  Balliu Bjorn 31.07.2009 Molenbeek
Aflossing Afstand Jaar Tijd Naam Datum Plaats
  4x100m vs Miniemen        
  4x100m vs Miniemen        
  4x100m vs Kadetten        
  4x100m vs Juniors        
  4x100 vs Seniors        
             
  4x200 vs OPEN        
             
  4x100 ws Miniemen        
  4x100 ws Kadetten        
  4x100 ws Juniors        
  4x100 ws Seniors        

Dames - korte baan

Vrije slag Afstand Jaar Tijd Naam Datum Plaats
  50m >11j 29.55  De Baere Anneleen  27.10.2013  Gent
  50m 12j 28.54  De Baere Anneleen 26.10.2014 Gent
  50m 13j 27.27 Mattheeuws Lie 24.11.2018 Bonn (GER)
  50m 14j 27.06 Mattheeuws Lie 23.11.2019 Bonn (GER)
  50m 15j 25.55 Eeckhout Linde 15.11.2008 Wachtebeke
  50m 16j 25.84 Eeckhout Linde 14.11.2009 Wachtebeke
  50m 17j 26.56 Deolet Ellen 05.11.2011 Wachtebeke
  50m 18j 25.78 Van Koeckhoven Nina  14.12.2001 Antwerpen 
  50m 19j+ 25.43  Van Koeckhoven Nina 14.11.2009 Wachtebeke
             
  100m >11j 01:04.93  De Baere Anneleen 29.11.2013 Bonn (GER)
  100m 12j 01:01.84  Bonne Yasmine 08.11.2008 Wachtebeke
  100m 13j 58.21 Mattheeuws Lie 25.11.2018 Bonn (GER)
  100m 14j 58.11 Hollebosch Noa 23.10.2021 Gent
  100m 15j 56.49 Deolet Ellen 14.11.2009 Wachtebeke
  100m 16j 55.28 Eeckhout Linde 17.05.2009 Wachtebeke
  100m 17j 57.03 Deolet Ellen 20.11.2011 Wachtebeke
  100m 18j 55.68 Van Koeckhoven Nina 13.12.2001 Antwerpen 
  100m 19j+ 54.24 Van Koeckhoven Nina 17.05.2009 Wachtebeke
             
  200m >11j 2:21.21  Bonne Yasmine 25.11.2007 Overijse
  200m 12j 2:11.18 Bonne Yasmine 08.11.2008 Wachtebeke
  200m 13j 2:07.98 Mattheeuws Lie 24.11.2018 Bonn (GER)
  200m 14j 2:06.39 Hollebosch Noa 13.11.2021 Leuven
  200m 15j 2:05.22 Hollebosch Noa 12.11.2022 Leuven
  200m 16j 2:02.51 Van Den Branden Sascha  19.11.2005 Bastogne
  200m 17j 1:59.58 Van Den Branden Sascha 18.11.2006 Wachtebeke
  200m 18j 1:58.32 Van Koeckhoven Nina 16.12.2001 Antwerpen 
  200m 19j+ 1:57.63 Van Koeckhoven Nina 17.05.2009 Wachtebeke
             
  400m >11j 4:59.14 De Baere Anneleen 20.10.2013 Zottegem
  400m 12j 4:37.38 Bonne Yasmine 02.11.2008 Laeken
  400m 13j 4:26.99 Bonne Yasmine 14.11.2009 Wachtebeke
  400m 14j 4:28.59  Mattheeuws Lie 06.01.2019 Eeklo
  400m 15j 4:25.47 Bonne Yasmine 20.11.2011 Wachtebeke
  400m 16j 4:24.87 Van Den Branden Sascha 15.10.2005 Aarschot
  400m 17j 4:21.01 Van Den Branden Sascha 14.10.2006 Aarschot
  400m 18j 4:22.91 De Waele Valerie 11.11.2004 Beveren
  400m 19j+ 4:13.21 Van Den Branden Sascha 17.05.2009 Wachtebeke
             
  800m >11j 10:21.47  Bonne Yasmine 07.10.2007 Eeklo
  800m 12j 9:19.26 Bonne Yasmine 15.11.2008 Wachtebeke
  800m 13j 9:12.05 Bonne Yasmine 14.11.2009 Wachtebeke
  800m 14j 9:08.41 Bonne Yasmine 20.11.2010 Wachtebeke
  800m 15j 9:00.91 Bonne Yasmine 19.11.2011 Wachtebeke
  800m 16j 9:04.98 Roegist Melissa 20.11.2004 Wachtebeke
  800m 17j 8:47.49 Van Den Branden Sascha 18.11.2006 Wachtebeke
  800m 18j 9:15.93 De Waele Valerie 10.10.2004 Eeklo
  800m 19j+ 8:58.88 De Smet Lieselotte 20.11.2004 Wachtebeke
             
  1500m  >11j 22:01.51  Bruggeman Lisa 03.12.2011 Mol
  1500m 12j   /    
  1500m 13j 17:31.17 Bonne Yasmine 04.10.2009 Eeklo
  1500m 14j 18:18.60 Tratsaert Marjolein 01.12.2006 Crisney
  1500m 15j 17:11.29  Bonne Yasmine 03.12.2011 Mol
  1500m 16j   /    
  1500m 17j 17:46.77 Roegist Melissa 10.10.2005 Eeklo
  1500m 18j   /    
  1500m 19j+ 18:03.50  Van Hyfte Isaura 04.11.2018 Eeklo
             
Rugslag Afstand Jaar Tijd Naam Datum Plaats
  50m >11j 34.92  Regniers Rinske  24.11.2017  Bonn (GER) 
  50m 12j 32.81 Mattheeuws Lie 22.10.2017 Gent
  50m 13j 30.70 Mattheeuws Lie 23.11.2018 Bonn (GER)
  50m 14j 30.05 Mattheeuws Lie 23.11.2019 Bonn (GER)
  50m 15j 29.60 Deolet Ellen 14.11.2009 Wachtebeke
  50m 16j 29.34 Deolet Ellen 21.11.2010 Wachtebeke
  50m 17j 29.75 Deolet Ellen 05.11.2011 Wachtebeke
  50m 18j 29.95 Goethals Hilkje 30.07.2013 Sint-Niklaas
  50m 19j+ 28.79 Goethals Hilkje 27.11.2015 Bonn (GER)
             
  100m >11j 1:15.62  Mattheeuws Lie 26.11.2016 Bonn (GER)
  100m 12j 1:09.20  Mattheeuws Lie 25.11.2017 Bonn (GER)
  100m 13j 1:04.07 Mattheeuws Lie 24.11.2018 Bonn (GER)
  100m 14j 1:04.80 Mattheeuws Lie 23.11.2019 Bonn (GER)
  100m 15j 1:02.81 Deolet Ellen 14.11.2009 Wachtebeke
  100m 16j 1:01.88 Deolet Ellen 21.11.2010 Wachtebeke
  100m 17j 1:03.48 Deolet Ellen 20.11.2011 Wachtebeke 
  100m 18j 1:03.88 Goethals Hilkje 10.11.2013 Gent
  100m 19j+ 1:01.55 Goris Mirthe 13.11.2022 Leuven
             
  200m >11j 2:42.32  Mattheeuws Lie 27.11.2016 Bonn (GER)
  200m 12j 2:28.46  Mattheeuws Lie 11.11.2017 Gent
  200m 13j 2:19.41 Mattheeuws Lie 10.11.2018 Gent
  200m 14j 2:18.78 Mattheeuws Lie 28.04.2019 Eeklo
  200m 15j 2:19.37  Deolet Ellen 17.10.2009 Aarschot
  200m 16j 2:15.91 Deolet Ellen 20.11.2010 Wachtebeke
  200m 17j 2:20.81 Van Heuverbeke Marthe  18.04.2022 Eeklo
  200m 18j 2:18.29 Goethals Hilkje 30.07.2013 Sint-Niklaas
  200m 19j+ 2:16.30 Goris Mirthe 18.10.2020 Eeklo
             
Schoolslag Afstand Jaar Tijd Naam Datum Plaats
  50m >11j 38.45  De Baere Anneleen  27.10.2013  Gent
  50m 12j 36.78  Bonne Yasmine 08.11.2008 Wachtebeke 
  50m 13j 34.50  Van Erum Eva 09.11.2008 Wachtebeke 
  50m 14j 34.65 Van Erum Eva 07.11.2009 Wachtebeke 
  50m 15j 33.71  Van Erum Eva 27.11.2010  Bonn (GER)
  50m 16j 34.08 Gobert Lies 25.07.2021 Sint-Niklaas
  50m 17j 32.53 Gobert Lies  23.10.2022 Gent
  50m 18j 33.81  Van Nieuwenhove Laurien 26.11.2017  Bonn (GER) 
  50m 19j+ 33.23 Van Nieuwenhove Laurien 10.11.2019  Gent
             
  100m >11j 1:23.02  De Baere Anneleen 30.11.2013  Bonn (GER)
  100m 12j 1:19.80  De Baere Anneleen 29.11.2014 Bonn (GER)
  100m 13j 1:16.93  Van Erum Eva 15.11.2008 Wachtebeke 
  100m 14j 1:16.11  Gobert Lies 09.11.2019  Gent
  100m 15j 1:13.09  Van Erum Eva 27.11.2010 Bonn (GER)
  100m 16j 1:13.50  Gobert Lies 25.07.2021  Sint-Niklaas
  100m 17j 1:11.44 Gobert Lies 12.11.2022 Leuven
  100m 18j 1:14.16  Van Nieuwenhove Laurien  24.11.2017 Bonn (GER)
  100m 19j+ 1:13.98  Van Nieuwenhove Laurien 18.07.2021 Eeklo
             
  200m >11j 2:58.06  Foré Lieze 29.12.2019 Sint-Niklaas
  200m 12j 2:53.68  Bonne Yasmine 15.11.2008 Wachtebeke 
  200m 13j 2:44.76  Limpens Amelie 01.12.2013 Bonn (GER)
  200m 14j 2:41.25  Gobert Lies 24.11.2019 Bonn (GER)
  200m 15j 2:38.97 Van Erum Eva 28.11.2010 Bonn (GER)
  200m 16j 2:40.50 Gobert Lies 24.07.2021 Sint-Niklaas
  200m 17j 2:38.76 Viane Perla 13.11.2022 Leuven
  200m 18j 2:43.82  Zutterman Mara  11.12.2011 Bonn (GER)
  200m 19j+ 2:41.31  Van Nieuwenhove Laurien 17.07.2021 Eeklo
             
Vlinderslag Afstand Jaar Tijd Naam Datum Plaats
  50m >11j 33.48  Regniers Rinske  22.10.2017  Gent
  50m 12j 31.34 De Baere Anneleen  26.10.2014 Gent
  50m 13j 30.02 Regniers Rinske 10.11.2019 Gent
  50m 14j 30.06 Mattheeuws Lie 28.04.2019 Eeklo
  50m 15j 29.04 Eeckhout Linde 15.11.2008 Wachtebeke 
  50m 16j 28.43 Van Den Branden Sascha  26.11.2005 Nijlen
  50m 17j 29.06 Roegist Melissa 29.05.2005 Tielt
  50m 18j 29.65 Zutterman Mara 02.08.2011 Leuven
  50m 19j+ 27.89 Goris Mirthe 13.11.2022 Leuven
             
  100m >11j 1:16.52  Regniers Rinske 26.11.2017  Bonn (GER) 
  100m 12j 1:12.33 Regniers Rinske 14.10.2018 Lokeren
  100m 13j 1:06.24 Regniers Rinske 24.11.2019 Bonn (GER)
  100m 14j 1:06.75 Hollebosch Noa 24.07.2021 Sint-Niklaas
  100m 15j 1:06.77 Vandenhaute Sarah 27.04.2013 Bastogne
  100m 16j 1:03.13  Van Den Branden Sascha 26.11.2005 Nijlen
  100m 17j 1:04.12 Deolet Ellen 19.11.2011  Wachtebeke
  100m 18j 1:05.59 Zutterman Mara 02.08.2011 Leuven
  100m 19j+ 1:00.82 Goris Mirthe 12.11.2022 Leuven
             
  200m >11j 3:05.43  Regniers Rinske 22.10.2017  Gent
  200m 12j 2:39.08  Bonne Yasmine 22.11.2008 Ottignies
  200m 13j 2:29.93 Regniers Rinske 10.11.2019 Gent
  200m 14j 2:30.27 Bonne Yasmine 26.12.2010 Kortrijk
  200m 15j 2:30.26 De Cramer Renée 01.02.2009 SInt-Niklaas
  200m 16j 2:25.89 Haenebalcke Laure 09.11.2014 Gent
  200m 17j 2:25.36 Haenebalcke Laure 15.11.2015 Gent
  200m 18j 2:22.04 Haenebalcke Laure 13.11.2016 Brugge
  200m 19j+ 2:23.92 Van Koeckhoven Nina 26.05.2007 Tielt
             
Wisselslag Afstand Jaar Tijd Naam Datum Plaats
  100m >11j 1:17.25  Bonne Yasmine  15.04.2007  Eeklo 
  100m 12j 1:11.69  Bonne Yasmine 11.10.2008 Aarschot 
  100m 13j 1:11.27 Van Brabandt Juliette  18.04.2022 Eeklo
  100m 14j 1:08.79 Gobert Lies 10.11.2019 Gent
  100m 15j 1:06.05 Van Den Branden Sascha  20.09.2004 Wachtebeke 
  100m 16j 1:05.86 Van Den Branden Sascha 15.10.2005 Aarschot 
  100m 17j 1:05.31 Van Den Branden Sascha 26.02.2006 Eeklo
  100m 18j 1:06.42 Van Den Branden Sascha 15.04.2007 Eeklo
  100m 19j+ 1:04.41 Van Koeckhoven Nina 15.04.2007 Eeklo
             
  200m >11j 2:39.54 De Baere Anneleen 27.10.2013 Gent
  200m 12j 2:30.76  Bonne Yasmine 09.01.2008 Aarschot 
  200m 13j 2:25.24 Bonne Yasmine 18.10.2009 Aarschot 
  200m 14j 2:23.24 Hollebosch Noa 13.11.2021 Leuven
  200m 15j 2:20.94 Van Den Branden Sascha 20.09.2004 Wachtebeke 
  200m 16j 2:20.39 Van Den Branden Sascha 19.09.2005 Bastogne
  200m 17j 2:23.09 Gobert Lies 16.10.2022 Eeklo
  200m 18j 2:19.14 De Waele Valerie 20.09.2004 Wachtebeke 
  200m 19j+ 2:18.64 Van Koeckhoven Nina 17.09.2007 Wachtebeke 
             
  400m >11j 6:37.30 Vande Velde Marilou 27.10.2012 Tielt
  400m 12j 5:19.03 Bonne Yasmine 15.09.2008 Wachtebeke 
  400m 13j 5:25.14 Regniers Rinske 24.11.2019 Bonn (GER)
  400m 14j 5:10.40 Hollebosch Noa 14.11.2021 Leuven
  400m 15j 5:01.12 Van Den Branden Sascha 20.09.2004 Wachtebeke 
  400m 16j 4:57.46 Van Den Branden Sascha 19.09.2005 Bastogne
  400m 17j 5:07.59 De Coninck Tineke 20.11.2004 Wachtebeke 
  400m 18j 4:54.93 De Waele Valerie 20.09.2004 Wachtebeke 
  400m 19j+ 5:09.52 Becker Elles 10.11.2019 Gent
Aflossing Afstand Jaar Tijd Naam Datum Plaats
  4x50m vs OPEN        
             
  4x100 vs OPEN        
             
  4x50 ws OPEN        
             
  4x100 ws OPEN        

Dames - lange baan

Vrije slag Afstand Jaar Tijd Naam Datum Plaats
  50m >11j 33.81  Naert Margaux  29.04.2013 Antwerpen 
  50m 12j 31.26  Inkaya Nisa  08.03.2020  Eindhoven (NED)
  50m 13j 29.12 Van Brabandt Juliette  20.03.2022  Eindhoven (NED) 
  50m 14j 28.13 Deolet Ellen 25.07.2008 Antwerpen 
  50m 15j 27.14 Deolet Ellen 11.07.2009 Praag (TSJ)
  50m 16j 26.38 Eeckhout Linde 28.07.2009 Molenbeek
  50m 17j 26.63 Deolet Ellen 30.04.2011 Antwerpen
  50m 18j 26.69 Van Den Branden Sascha 02.08.2007 Antwerpen
  50m 19j+ 26.05 Van Koeckhoven Nina 01.05.2008 Molenbeek
             
  100m >11j 1:05.95 De Baere Anneleen 19.07.2013  Genk
  100m 12j 1:02.09  Bonne Yasmine 11.11.2008 Moeskroen
  100m 13j 1:00.58  Bonne Yasmine 11.11.2009 Molenbeek
  100m 14j 59.60 Hollebosch Noa 01.08.2021 Antwerpen
  100m 15j 58.39 Eeckhout Linde 11.04.2008 Antwerpen
  100m 16j 57.21 Van Den Branden Sascha 04.08.2005 Antwerpen
  100m 17j 56.62 Van Koeckhoven Nina 15.09.2000 Sydney (AUS)
  100m 18j 57.53 Van Koeckhoven Nina 24.07.2001 Fukuoka (JAP)
  100m 19j+ 56.09 Van Koeckhoven Nina 09.01.2009 Antwerpen
             
  200m >11j 2:29.83  De Baere Anneleen 09.02.2013  Antwerpen
  200m 12j 2:14.90 Bonne Yasmine 25.07.2008 Antwerpen
  200m 13j 2:09.61 Bonne Yasmine 22.07.2009 Tampere (ZWE)
  200m 14j 2:07.88 Bonne Yasmine 16.05.2010 Antwerpen
  200m 15j 2:06.92 Deolet Ellen 31.07.2009 Molenbeek
  200m 16j 2:05.01 Van Den Branden Sascha 29.07.2005 Antwerpen
  200m 17j 2:00.90 Van Koeckhoven Nina 07.07.2000 Helsinki (FIN)
  200m 18j 2:03.62 Van Den Branden Sascha 27.03.2007 Melbourne (AUS)
  200m 19j+ 2:01.70  Van Koeckhoven Nina 09.01.2009 Antwerpen
             
  400m >11j 5:01.53  Bonne Yasmine 26.07.2007 Mol
  400m 12j 4:43.53  Bonne Yasmine 25.07.2008 Antwerpen
  400m 13j 4:35.42 Bonne Yasmine 28.07.2009 Molenbeek
  400m 14j 4:31.97 Bonne Yasmine 23.04.2010 Antwerpen
  400m 15j 4:25.01 Bonne Yasmine 30.04.2011 Antwerpen
  400m 16j 4:23.55 Bonne Yasmine 14.01.2012 Antwerpen
  400m 17j 4:18.98 Verbauwen Pascale 22.07.1980 Moskou (RUS)
  400m 18j 4:21.62  De Waele Valerie 06.03.2004 Antwerpen
  400m 19j+ 4:18.50 Van Den Branden Sascha 29.07.2012 Antwerpen
             
  800m >11j 10:53.08  De Vriese Laurien 24.03.2018  Gent
  800m 12j 9:34.25 Bonne Yasmine 25.07.2008 Antwerpen
  800m 13j 9:33.51 Bonne Yasmine 07.02.2009 Antwerpen
  800m 14j 9:11.34 Bonne Yasmine 23.07.2010 Antwerpen
  800m 15j 9:07.84 Bonne Yasmine 15.01.2011 Antwerpen
  800m 16j 9:07.85 Bonne Yasmine 20.01.2012 Antwerpen
  800m 17j 8:44.84 Verbauwen Pascale 26.07.1980 Moskou (RUS)
  800m 18j 8:55.34 De Smet Lieselotte ?  
  800m 19j+ 9:04.01 De Smet Lieselotte 29.07.2004 Charleroi
             
  1500m >11j   /    
  1500m 12j   /    
  1500m 13j    /    
  1500m 14j 18:33.41  Tratsaert Marjolein 03.08.2006 Charleroi
  1500m 15j 18:36.67 Martens Chloë 14.05.2017 Antwerpen
  1500m 16j 17:35.73 Bonne Yasmine 29.04.2012 La Louvière
  1500m 17j 17:38.13 Roegist Melissa 04.08.2005 Antwerpen
  1500m 18j 17:33.78 Roegist Melissa 03.08.2006 Charleroi
  1500m 19j+ 17:36.39 De Smet Lieselotte 03.08.2006 Charleroi
             
Rugslag Afstand Jaar Tijd Naam Datum Plaats
  50m >11j 41.01  Bruggeman Lisa  02.10.2011  Aalst 
  50m 12j 36.16 Schoonbaert Jana  12.10.2008 Brugge
  50m 13j 34.26 Van Vooren Maxime  12.10.2008 Brugge
  50m 14j 32.49 Deolet Ellen 25.07.2008 Antwerpen
  50m 15j 30.89 Deolet Ellen 28.07.2009 Molenbeek
  50m 16j 30.06 Deolet Ellen 30.07.2010 Antwerpen
  50m 17j 30.26 Deolet Ellen 15.01.2011 Antwerpen
  50m 18j 30.31 Goethals Hilkje 26.07.2013 Antwerpen
  50m 19j+ 29.34 Goethals Hilkje 17.05.2015 Antwerpen 
             
  100m >11j 1:19.60  Aksoy Beyza 17.11.2019  Oostende
  100m 12j 1:12.37  Mattheeuws Lie 21.07.2017 Genk
  100m 13j 1:08.72 Mattheeuws Lie 20.07.2018 Charleroi
  100m 14j 1:06.74 Mattheeuws Lie 10.02.2019 Antwerpen
  100m 15j 1:04.87 Deolet Ellen 28.07.2009 Molenbeek
  100m 16j 1:04.78 Deolet Ellen 31.07.2010 Antwerpen
  100m 17j 1:05.68  Deolet Ellen 15.01.2011 Antwerpen
  100m 18j 1:05.81 Deolet Ellen 14.01.2012 Antwerpen
  100m 19j+ 1:03.63 Goethals Hilkje 16.05.2015 Antwerpen 
             
  200m >11j 2:53.35  Mattheeuws Lie 30.04.2016 Gent
  200m 12j 2:38.69 Mattheeuws Lie 06.05.2017 Gent
  200m 13j 2:27.34 Mattheeuws Lie 21.07.2018 Charleroi
  200m 14j 2:23.97 Mattheeuws Lie 20.07.2019 Genk
  200m 15j 2:23.63 Deolet Ellen 31.07.2009 Molenbeek
  200m 16j 2:22.29 Deolet Ellen 01.08.2010 Antwerpen
  200m 17j 2:24.38 Van den Bosch Jill  26.07.2015 Charleroi
  200m 18j 2:22.27 Goethals Hilkje 28.07.2013 Antwerpen
  200m 19j+ 2:19.72 Goethals Hilkje 15.05.2015 Antwerpen
             
Schoolslag Afstand Jaar Tijd Naam Datum Plaats
  50m >11j 43.49  Van Erum Eva  11.11.2006  Wachtebeke 
  50m 12j 41.85 Van Laecke Lene  06.03.2020 Eindhoven (NED) 
  50m 13j 35.68 Van Erum Eva 25.07.2008 Antwerpen
  50m 14j 35.61 Van Erum Eva 09.01.2009 Antwerpen
  50m 15j 34.60 Van Erum Eva 16.05.2010 Antwerpen
  50m 16j 34.16 Gobert Lies 01.08.2021 Antwerpen
  50m 17j 33.36 Gobert Lies 31.07.2022 Antwerpen
NEW 50m 18j 33.55 Gobert Lies  22.01.2023 Antwerpen
  50m 19j+ 34.85 Van Nieuwenhove Laurien 25.02.2018  Antwerpen
             
  100m >11j 1:24.63  De Baere Anneleen 19.07.2013 Genk
  100m 12j 1:21.55  Leman Anna 17.07.2015 Genk
  100m 13j 1:17.66 Van Erum Eva 27.07.2008 Antwerpen
  100m 14j 1:17.66  Van Poucke Hanne 21.07.2018 Charleroi
  100m 15j 1:15.88 Van Erum Eva 15.05.2010 Antwerpen
  100m 16j 1:14.06 Gobert Lies 01.08.2021 Antwerpen
  100m 17j 1:11.85 Gobert Lies 29.07.2022 Antwerpen
NEW 100m 18j 1:14.59 Gobert Lies 21.01.2023 Antwerpen
  100m 19j+ 1:16.40 Van Nieuwenhove Laurien 23.02.2018  Antwerpen
             
  200m >11j 3:06.80  Foré Lieze 05.05.2019 Gent
  200m 12j 2:51.35 Bonne Yasmine 25.07.2008 Antwerpen
  200m 13j 2:49.10 Van Erum Eva 25.07.2008 Antwerpen
  200m 14j 2:49.80 Van Erum Eva 09.01.2009 Antwerpen
  200m 15j 2:44.50 Bonne Yasmine 07.05.2011 La Louvière
  200m 16j 2:40.76 Van Erum Eva 30.07.2011 Antwerpen
  200m 17j 2:42.23 Gobert Lies 30.07.2022 Antwerpen
  200m 18j 2:46.44 De Heyder Lot 22.02.2020 Antwerpen
  200m 19j+ 2:44.42 Van Nieuwenhove Laurien 24.02.2018 Antwerpen
             
Vlinderslag Afstand Jaar Tijd Naam Datum Plaats
  50m >11j 36.35  Bruggeman Lisa  02.10.2011  Aalst 
  50m 12j 33.46 Regniers Rinske  28.01.2018 Aalst 
  50m 13j 31.45  Regniers Rinske 03.11.2019 Aalst 
  50m 14j 30.00 Regniers Rinske 22.02.2020 Antwerpen 
  50m 15j 29.72 Van Den Branden Sascha  22.07.2004 Antwerpen 
  50m 16j 28.36 Van Den Branden Sascha 04.08.2005 Antwerpen 
  50m 17j 28.79 Deolet Ellen 30.07.2011 Antwerpen 
  50m 18j 29.44 Zutterman Mara 01.05.2011 Antwerpen 
  50m 19j+ 28.03 Van Koeckhoven Nina 14.01.2012 Antwerpen 
             
  100m >11j 1:19.74  De Vriese Laurien 20.07.2018 Charleroi
  100m 12j 1:10.26 Bonne Yasmine 12.10.2008 Brugge
  100m 13j 1:07.58 Regniers Rinske 17.05.2019 Antwerpen 
  100m 14j 1:07.26  Hollebosch Noa 31.07.2021 Antwerpen 
  100m 15j 1:07.03 Van Den Branden Sascha 29.07.2004 Charleroi
  100m 16j 1:04.79  Van Den Branden Sascha 12.11.2005 Antwerpen 
  100m 17j 1:04.69 Deolet Ellen 31.07.2011 Antwerpen 
  100m 18j 1:06.12 Deolet Ellen 29.07.2012 Antwerpen 
  100m 19j+ 1:02.76 Goris Mirthe 27.02.2022 Antwerpen 
             
  200m >11j 3:17.68  Bruggeman Lisa 02.10.2011 Aalst 
  200m 12j 2:57.62 Regniers Rinske 28.01.2018 Aalst 
  200m 13j 2:32.03 Regniers Rinske 20.07.2019 Genk
  200m 14j 2:32.08 Regniers Rinske 21.02.2020 Antwerpen 
  200m 15j 2:32.78 Buyck Saea 30.07.2010 Antwerpen 
  200m 16j 2:30.07 Buyck Sara 29.07.2011 Antwerpen 
  200m 17j 2:24.70 Haenebalcke Laure 16.05.2015 Antwerpen 
  200m 18j 2:25.11 Haenebalcke Laure 29.07.2016 Antwerpen 
  200m 19j+ 2:21.85  De Smet Lieselotte 29.07.2004 Charleroi
             
Wisselslag Afstand Jaar Tijd Naam Datum Plaats
  200m >11j 2:45.22 De Baere Anneleen 21.07.2013  Genk
  200m 12j 2:34.09 Bonne Yasmine 10.05.2008 Molenbeek 
  200m 13j 2:28.75 Bonne Yasmine 31.07.2009 Molenbeek 
  200m 14j 2:28.07 Bonne Yasmine 25.07.2010 Antwerpen 
  200m 15j 2:25.53 Bonne Yasmine 21.01.2011 Antwerpen 
  200m 16j 2:22.98 Van Den Branden Sascha  28.07.2005 Antwerpen 
  200m 17j 2:24.09  Bonne Yasmine 19.05.2013 Antwerpen 
  200m 18j 2:22.73 De Waele Valerie 06.04.2004 Antwerpen 
  200m 19j+ 2:21.80 Van Koeckhoven Nina 16.05.2007 Oostende
             
  400m >11j   /    
  400m 12j 5:43.40  Bonne Yasmine 29.02.2008 Wachtebeke 
  400m 13j 5:27.28 Bonne Yasmine 06.04.2009 Wachtebeke 
  400m 14j 5:11.34 Bonne Yasmine 24.07.2010 Antwerpen 
  400m 15j 5:07.87 Bonne Yasmine 21.01.2011 Antwerpen 
  400m 16j 5:02.27 Bonne Yasmine 28.07.2012 Antwerpen 
  400m 17j 5:01.44 Bonne Yasmine 18.05.2013 Antwerpen 
  400m 18j 5:03.32  De Waele Valerie 06.03.2004 Antwerpen 
  400m 19j+ 5:07.27 De Waele Valerie 04.08.2005 Antwerpen 
             
Aflossing Afstand Jaar Tijd Naam Datum Plaats
  4x100m vs Miniemen        
  4x100m vs Miniemen        
  4x100m vs Kadetten        
  4x100m vs Juniors        
  4x100 vs Seniors        
             
  4x200 vs OPEN        
             
  4x100 ws Miniemen        
  4x100 ws Kadetten        
  4x100 ws Juniors        
  4x100 ws Seniors        

Mixed

Aflossingen Afstand Jaar Tijd Naam Datum Plaats
  4x100 ws Miniemen        
  4x100 ws Kadetten        
  4x100 ws Juniors        
  4x100 ws Seniors        
             
  4x100 vs Miniemen        
  4x100 vs Kadetten        
  4x100 vs Juniors        
  4x100 vs Seniors        
             
  4x50 vs OPEN        
  4x50 ws OPEN